Get Adobe Flash player

Jste zde

Domů » Škola, studium

Přijímací řízení

Uchazeči o studium jsou přijímáni na základě podání přihlášky ke studiu až do naplnění kapacity ročníku. Přijetí probíhá bez přijímacích zkoušek (pouze nezbytné administrativní úkony). Přijímání žáků ve střední škole se řídí zákonem č. 561/2004 Sb. školský zákon, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou č. 671/2004 Sb. o organizaci přijímacího řízení ke vzdělávání ve středních školách v platném znění.  Přihlášku ke studiu si uchazeči o studium mohou stáhnout v sekci "ke stažení" a odeslat e-mailem nebo poštou na adresu školy. Podat přihlášku může uchazeč kdykoliv během roku.

Evidovaní uchazeči o studium jsou pozváni k osobnímu jednání. V rámci tohoto jednání jsou jim podány informace o studiu a vyplní se s nimi veškeré dokumenty potřebné k přijetí uchazeče k studiu. Uchazeči podepíší se školou smlouvu o zajištění výuky a následně vydá ředitel školy rozhodnutí o přijetí ke studiu.

Podmínkou pro přijetí do nástavbového dálkového studia (3 roky) je ukončené vzdělání s výučním listem v jakémkoliv oboru, podmínkou pro přijetí do dálkového středoškolského studia (5 let) je absolvování základní školy. Na naší škole je možné navázat na předchozí nedokončené středoškolské vzdělání přijetím do vyššího ročníku (na základě doložení předch. vzdělání - vysvědčení).

Přihlášku ke studiu najdete v sekci "ke stažení"

 

Rychlý kontakt

Střední odborné učliště obchodu a řemesel,
spol. s r. o.
IČ: 25200879

Raisova 96
332 02  Starý Plzenec
tel.: +420 605 909 162
 

Úřední hodiny

So   7:30 - 10:00 hod.

ve dnech výuky

 

Statistiky

Celkem návštěv:

[CNW:Counter]