Get Adobe Flash player

Jste zde

Domů » Výuka

Rozvrhy hodin

Zkratky uvedené v rozvrhu:

M-natematika, ZPV-základy přírodních věd, PN-právní nauka, ON-občanská nauka, IKT-informační a komunikační technologie, ZEM-zeměpis, EKOL-ekologie, EKO-ekonomika, NJ,AJ,RJ-jazyk, KNJ, KAJ-konverzace jazyk, PEK-písemná elektronická komunikace,LK-literatura a kultura, LIT-literatura, ČJ-český jazyk, ÚSW-účetní software, MAM-management a marketing, CHP-chod podniku, PS-psychologie, D-dějepis  


Nově nastupující žáci si pro cizí jazyk angličtina, němčina zakoupí následujcí učebnice tak, aby je měli s sebou již na prvních hodinách cizího jazyka - viz rozvrh.

Učebnice pro výuku německého kazyka:

1.A -  Schritte international 1 - Nj

1.C -  Schritte internatioanl 1 - Nj

2.A -  Schritte international 2 - Nj

3.A -  Schritte international 3 - Nj

3.C -  Schritte international 2 + 3 - Nj

4.C -  Schritte international 3 - Nj

5.C -  Schritte international 4 - Nj

3.C, 4.C a 5.C - skupiny Nj2 = Schritte International 1.

Učebnice na Aj - po domluvě s vyučujícím.

 


Upozornění: S platností od 22. 9. 2018 byly provedeny důležité změny v rozvrhu, jako hlavní jazyk je vždy uveden symbol 1, druhý jazyk - symbol 2 (týká se pětiletého studia C). Konverzace z jazyka se týká vždy prvního hlavního jazyka.

Volitelný seminář (VSM) u tříletého studia je povinný pro všechny žáky, bude klasifikován, jako každý jiný předmět, žáci si sami s přihlédnutím k maturitnímu předmětu volí cizí jazyk, nebo matematiku.


Upozornění: Dle sdělení některých žáků se někomu nezobrazují některé předměty v rozvrhu uvedené. Ubezpečujeme žáky, že žádná "bílá místa" v rozvrhu nejsou. Pokud se někomu celý rozvrh nezobrazuje a má tam "bílá místa", je nutno rozvrh otevřít jinde. 


 Rozvrh na rok 2019/20 - viz příloha - vysvětlivky k rozvrhu (dělení skupin na jazyky) jsou umístěny na pravé straně pod vyučujícími.

Začátky a konce vyučovacích hodin "Zvonění" - viz příloha


Z  provozních důvodů dochází od 19. 10. 2019 ke změně kmenové třídy 3.C a 2.A. Třída 3.C - trvale třída 18 (1. patro), 2.A - trvale třída 04 (přízemí) - viz rozvrh.


 

 

Rychlý kontakt

Střední odborné učliště obchodu a řemesel,
spol. s r. o.
IČ: 25200879

Raisova 96
332 02  Starý Plzenec
tel.: +420 605 909 162
 

Úřední hodiny

So   7:30 - 10:00 hod.

ve dnech výuky

 

Statistiky

Celkem návštěv:

[CNW:Counter]