Učebnice pro výuku anglického jazykanově nastupující žáci vyčkají na informační mail od vedení školy nebo na oficiální informace od vyučující.

Nově nastupující žáci si pro cizí jazyk angličtina nebo němčina zakoupí následující učebnice tak, aby je měli s sebou již na prvních hodinách cizího jazyka – viz rozvrh. Nástavbové ročníky si na počátku studia vybírají pouze jeden cizí jazyk (AJ, nebo NJ), který pro ně bude tím hlavním (většinou maturitním). Druhý cizí jazyk v rozvrhu poté nemají a není potřeba si kupovat danou učebnici.

Učebnice pro výuku německého jazyka:

1.A –  Schritte international 1              Učebnice – rok vydání 2006

2.A –  Schritte international 2                                  „

3.A –  Schritte international 3                                  “  

3.C, 4.C a 5.C = Schritte International 1. Pokud si některý ze studentů „céčkových“ ročníků zvolí NJ jako první (tj. maturitní) jazyk, bude v průběhu studovat potřebovat i další díly učebnice. Informace obdrží během roku od vyučujícího.

Učebnice na ekonomiku (EKONOMIE – stručný přehled teorie a praxe aktuálně a v souvislostech, autor: Jena Švarcová a kol.) je učebnicí doporučenou. Je velmi vhodná pro doplnění vykládané látky a jako výchozí materiál pro přípravu k maturitě.

Informace pro žáky k novému místu výuky

Informace pro nově nastupující žáky

Nezapomeňte si dle informačního mailu správně vybrat typ placení školného a v „áčkových“ třídách i výběr cizího jazyka.